Haber Servisi Firma Haberleri Türk Telekom AMASYA’DA YENİ BİR İSTİHDAM KAPISI AÇILDI
Yemek Siparişi | Çiçek Siparişi | Sinema | Seyahat | Etkinlikler
Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim
Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.
OfoSoft Web TasarımÜye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre Şifrenizi hatırlamıyorsanız Burayı Tıklayınız.
12 + 5 = Yandaki Sayıların Toplamını Yazınız.
Üye Olmak Için Tıklayınız.


Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

OfoSoft Web TasarımDuyurular

OfoSoft Web TasarımKöşe Yazarları

Yazar Eklenmemiştir.


OfoSoft Web TasarımSinemalarda Ne Var?
 Anketimiz
www.amasyakent.com sizce tarafsız mı?
Tarafsız buluyorum
%57,6
Taraflı davranıyor
%23,9
Fikrim yok
%18,4
Toplam Oy : 765
   

Reklam Alanı
11

 AMASYA’DA YENİ BİR İSTİHDAM KAPISI AÇILDI 
Türk Telekom Assistt Amasya Çağrı Merkezi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali YILDIRIM’ın katılımıyla hizmete açıldı.
 
 
Tarih
:
27.06.2013
Güncellenme
:
27.06.2013
Kategorisi
:
Firma Haberleri
Alt Kategorisi
:
Türk Telekom
Okunma
:
3288
Yorum
:
0
Kaynak
:
Site Editörü
AMASYA’DA YENİ BİR İSTİHDAM KAPISI AÇILDI


Türk Telekom Assistt Amasya Çağrı Merkezi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali YILDIRIM’ın katılımıyla hizmete açıldı.
Yavuz Selim Meydanındaki Türk Telekom Binası önünde gerçekleşen törene Vali A. Celil ÖZ, Amasya Milletvekili Avni ERDEMİR, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı  Habib SOLUK, Amasya Belediye Başkanı Cafer ÖZDEMİR, Devlet Demir Yoları Genel Müdürü Süleyman KARAMAN, TRT Genel Müdürü İbrahim ŞAHİN,  il protokolü ve vatandaşlar katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından başlayan törende Türk Telekom ve Assistt Şirketinin yetkilileri tarafından açılışı yapılan çağrı merkezinin çalışma detayları hakkında bilgi verildi.
 
Bu Çağrı Merkezi İle, İlimizde Bu sektörün Temeli Atılmış Olacak
Daha sonra kürsüye gelen Vali A. Celil ÖZ “Yeni silueti ile Türk Telekom binamızın ve gençlerimize büyük bir istihdam sağlayacak Asistt Çağrı Merkezinin ilimize hayırlı olmasını diliyorum. Dünyada bir yandan tarım ve sanayi sektöründen, hizmet ve finans sektörüne yönelik bir geçiş olmakta ve bu anlamda gelişmeler yaşanmaktadır. Diğer yandan ulaşım ve haberleşme alanında ki gelişmelerle de dünya giderek küçülmekte, böylece iş ortamı ve hizmet sektörü de yeni bir şekil kazanmaktadır. Bugün Avrupa ve Amerika’nın pek çok büyük şirketi mali ve finans konularındaki hizmetlerini bilişim altyapısını kullanarak telekomünikasyon ve internet ortamında uzak doğuda ve farklı ülkelerde yürütebilmektedir. Bu aşamada ülkemiz de telekomünikasyon altyapısı ve bilişim sektörünü yaptığı yatırımlarla hızla gelişmiştir. İlimize kazandırılan bu çağrı merkezimizle, hem bu hizmet sektörü konusunda ilimizde bir temel oluşturulmuş olacak, hem de gençlerimizin istihdamı ile ilgili önemli bir adım atılmış olacaktır. Bu anlamda bu yatırımlar için Bakanımıza, Türk Telekom Genel Müdürü ve yönetim kurulu üyelerine ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. İlimize yaptıkları yatırımlar ve Amasya tamiminin 94. yıldönümünü kutladığımız bu önemli haftada ziyaretlerinden ötürü Sayın Bakanımıza çok teşekkür ediyorum. Türk Telekom yeni hizmet binamız ve çağrı merkezimiz ilimize hayırlı olsun.” dedi.
 
Amasya Bağımsızlık Düşüncesinin Dünyaya İlan Edildiği Şehirdir
Açılışta son konuşmayı yapan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali YILDIRIM ise şunları kaydetti: “Amasya Tamiminin dünyaya ilan edilişinin 94. yılında etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor. Her gün il merkezi ve ilçelerde birbirinden renkli ve coşkulu etkinlikler gerçekleştiriliyor. Amasya denildiğinde tarih, şehzadeler ve Yeşilırmak etrafında inci gibi dizilen Amasya evleri akla gelir. Amasya deyince kral kaya mezarları akla gelir, Amasya deyince 13 ayrı medeniyet akla gelir. Amasya deyince 8000 yıllık tarih akla gelir. Bu topraklar Osmanlının doğduğu 13 şehzadenin eğitim gördüğü, 7 tanesinin ise Osmanlı tahtına çıkmadan  önce yaşadığı şehirdir. Amasya Ferhat’ın şirine ulaşmak için dağları deldiği şehirdir. Merzifonlu Kara Mustafa Paşanın destan yazdığı şehirdir.
 
Bilişim Demek Gelecek Demek, Gelecek de Gençlerle Gelecek
Bütün bunlardan önemlisi, böyle bir şehirde Osmanlı devleti ömrünü tamamlamış, yurdumuzun dört bir yanı işgal edilmiş olduğu sırada Samsun’dan bir ses yükselmiş ve M. Kemal Atatürk ve arkadaşları Amasya’ya  gelmişlerdir. Amasya’ya geldiklerinde tüm dünyaya "Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir" diyerek Amasya Tamimini ilan etmişlerdir. Amasya ilk defa dünyaya bağımsızlık Türk milletinin şiarıdır mesajının verildiği Saraydüzü kışlasının bulunduğu şehirdir. Amasya’da 220 km bölünmüş yol yaptık. Amasya’mızın hava yolu ulaşımı da var. 2 milyon insan bu havalimanımızdan istifade etmiştir. Bugün Amasya’mıza güzel bir hizmet daha geldi. Daha önce Telekom’dan ilimiz bir bilişim lisesi kazanmıştı. Şimdi de yeni bir bina ve yıl sonuna kadar 400 den fazla gencimizin istihdam edileceği bir çağrı merkezi açılıyor. Türk Telekom Assitt şirketine Amasyalılar adına teşekkür ediyorum. Bu çalışmaları özellikle Anadolu şehirlerinde daha da yaygınlaştıracağız ve yeni çağrı merkezleri açacağız. Çünkü bilişim gelecek demek, gelecek de gençlerle gelecek. Onun için gençlere yatırım yapıyor, FATİH projesini hayata geçiriyoruz. Ben bir kez daha bu önemli hizmeti güzel Amasya’mıza kazandıran herkese teşekkür ediyorum.”
 
Konuşmaların ardından Bakan YILDIRIM, Vali ÖZ ve diğer protokol üyeleri ilimiz istihdamına önemli katkı sağlayacak olan Türk Telekom Assistt Amasya Çağrı merkezinin açılışını yaptılar. Açılışın ardından çağrı merkezi gezilerek yetkililerden bilgi alındı ve Bakan YILDIRIM bir çağrı merkezi görevlisinin yerine geçerek bir çağrıyı cevaplandırdı.
 

        Içeriği Paylasın Butonu    
 Habere Ait Yorumlar                                                  Toplam Yorum Sayısı : 0

Henüz Yorum Yazılmamıştır...
abaragambimumbara
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012-2013 AmasyaRehberim.Com'a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.
Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.
Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.


AmasyaRehberim.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.
PageRank Checker

Sitede yer alan kullanıcı yorumları üyelik sözleşmesinde kabul edildiği şekilde yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.
Bu sitenin alt yapısında OfoSoft Web Tasarım tarafından geliştirilen OfoSoft Şehir Rehberi Sistemi kullanılmaktadır.
Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 2,59375 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle